ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

I DOWIEDZ SIĘ JAK SKORZYSTAĆ Z DOFINANSOWANIA ZUS NA POPRAWĘ WARUNKÓW PRACY

AGENDA WYDARZENIA:

DLA KOGO:

DATA I CZAS TRWANIA:

Rusza kolejna edycja konkursu

“Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy”

Na przełomie czerwca i lipca mogą być składane wnioski na uzyskanie dotacji ZUS, które będzie można przeznaczyć na zakup wyposażenia i urządzeń znacząco poprawiających warunki pracy w zakładach przemysłowych.

Podczas webinaru ekspert z firmy MGM Consulting, od wielu lat skutecznie pozyskującej dla polskich firm dotacje i dofinansowania, omówi najważniejsze punkty procesu przygotowania dokumentacji oraz wniosku o dofinansowanie.

Katalog dofinansowania działań inwestycyjnych obejmuje m.in.:

  • Zakup i instalacja elektrycznych systemów oświetleniowych w celu zapewnienia zgodnych z aktualnymi normatywami parametrów oświetlenia pomieszczeń i stanowisk pracy (bez ingerencji w wewnętrzny układ elektryczny opraw). Łączny poziom dofinansowania wszystkich działań inwestycyjnych projektu w tym zakresie nie może być większy niż 50.000 zł.
  • Zakup i instalacja urządzeń służących wyłącznie ograniczeniu obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego przy pracach ręcznych związanych z przemieszczaniem przedmiotów, ładunków lub materiałów np. wózki magazynowe, ręczne wózki platformowe dwunożycowe, schodołazy oraz urządzenia o udźwigu maksymalnym do 450 kg, np. wciągniki, żurawiki, wciągarki, suwnice, wyciągi towarowe (windy dekarskie), dźwigi towarowe małe (bez prawa wstępu osób do kabiny). Łączny poziom dofinansowania wszystkich działań inwestycyjnych projektu w ww. zakresie nie może być większy niż 25.000 zł.
  • Od specjalistów z firmy TheusLED dowiecie się Państwo jak prawidłowo dobrać oświetlenie stanowiskowe, a eksperci z firmy Rebelion omówią możliwość zastosowania urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych.

Podczas spotkania on-line uczestnicy będą mogli zadawać prezenterom na czacie pytania. Odpowiedzi na nie zostaną udzielone w sesji Q&A lub po webinarium.

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy webinarium, po wyrażeniu zgody, otrzymają od organizatorów drogą mailową kopie wszystkich prezentacji.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁANTY WEBINAR

AGENDA WYDARZENIA:

DLA KOGO:

DATA I CZAS TRWANIA:

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ORGANIZATORZY WYDARZENIA

Rebelion – Firma Rebelion od ponad 10 lat zajmuje się technikami odciągania zanieczyszczeń pyłów oraz oparów. Jesteśmy firmą doradczą instalacyjną sprzedając znane i uznane marki którymi są ESTA, NEDERMAN, TEKA, VTS, PIONIER, TECNOSIDA. Poprzez szerokie spektrum oferty dobieramy systemy dobrze dopasowane pod potrzeby klienta. 

Theusled – Firma THEUSLED skupia się na dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań w zakresie oświetlenia przemysłowego LED. W swojej ofercie ma oprawy stanowiskowe, charakteryzujące się wysoką jakością światła oraz efektywnością.

MGM Consulting – Firma z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków unijnych oraz funduszy i dotacji krajowych. Posiada doświadczoną kadrę i skuteczne metody działania.